מפגש אינטימי


למרות שאנחנו כבר הרבה זמן ביחסים העבודה שלו לא מאפשרת לנו לראות אחד את השני כל הזמן. לא נפגשנו כמעט חודש, כן חודש בלי סקס. היום הוא סוף סוף הגיעה, על השניה שהוא נכנס משך אותי אליו וחיבק: "סוף סוף, מתוקה, אני לידך. התגעגתי". שחיקתי אותה שאני מנסה להשתחרר, כי אני אמורה להיות עצבנית עליו, אבל כמובן שזה לא עבד. הוא החזיק אותי חזק ואפילו ניסה לנשק אותי. אלוהים, אני לא רואה אותו חודשים וכאשר הוא סוף סוף חוזר אין לי כוח להתנגד לו אפילו קצת. "בואי למיטה!" – "מה עם ארוחת ערב? בזבזתי שעתיים במטבח" – "אחרי זה מתוקה, קודם כל מיטה"

הוא חייך ולא נשאר לי שום דבר להגיד, התפשטנו ממש מהר. לאף אחד מאתנו לא היה כוח לרומנטיקה ומשחק מקדים, רציתי שהוא כבר יכניס לי ויכניס חזק ועמוק וקשוח. ברגע זה הוא כבר הפך לחייה ולא רצה לחשוב על כלום חוץ מאינסטינקטים שלו. מספר תנועות על הכוס שלי כדי למצוא את הכניסה והוא נכנס. במהירות, חזק, כמה שיותר עמוק ועוצר. אלוהים, ברגעים האלה אני כבר לא צריכה שום דבר אחר. הוא בפנים, הוא שלי. אני מרגישה את הזין שלו בפנים, אני שומעת את הלחישה שלו לתוך האוזן שלי, הזמן עצר, שנינו עצרנו ולא זזנו, כל אחד היה מקבל הנאה מהאיחוד שחיכינו לו כל כך הרבה זמן.

עוד סיפורי סקס באתר של נערות ליווי אמיתיות 1800800

חזרתי לעצמי רק כאשר הוא התחיל לזוז בתוכי, הידיים שלו טיילו על הגוף שלי, התנועות שלו התחילו להיות הרבה יותר מהירות. הוא התקרב יותר צמוד אלי ונשך את האוזן שלי , זה הרגיש כאלו מכת חשמל. התחלתי לנוע ביחד איתו כדי להרגיש כמה שיותר עמוק, לפעמים הוא היה מנשק אותי ואני ברגעים האלה הייתי מכניסה את הציפורניים וחיבקתי אותו חזק כי רציתי להיות עוד יותר קרוב.

"רוצה להיות למלה?" – הוא לחש לי לאוזן. הסתובבנו והתיישבתי עליו הזהירות וניסיתי למצוא את התנוחה הטובה ביותר והוא הרים את הראש והסתכל איך הזין שלו נכנס לתוך החור שלי, איך אני רוכבת עליו יותר ויותר מהר. " תרעגי, מתוקה, אנחנו רק התחלנו" – הוא חייך – "תשכבי על הבטן". עשיתי כמו שהוא ביקש, נשכבתי בתנוחה האהובה עליי. הוא נכנס מאחורה והתחיל לזיין אותי במהירות רבה. בתנוחה הזאת אני מרגישה את הזין שלו הכי טוב, הוא נכנס עמוק ושוכב עלי כמעט עם כל המשקל שלו. ברגעים האלה אני תמיד מרגישה זרמים של הנאה עוברים דרך הגוף שלי ועם כל תנועה שלו הגלים האלה מתחילים להיות חזקים יותר. אחרי כמה דקות גל נוסף כזה היה חזק במיוחד, השרירים שלי התכווצו והרגשתי איך האורגזמה מגיעה. גם הוא עשה עוד מספר תנועות וממלא אותי עם הזרע שלו. הוא לא ממהר להוציא את הזין וממשיך לנועה בתוכי בעדינות עד שהוא נרגע סופית.

נערות ליווי באילת