מסיבת רווקים


הוא קשר את הידיים שלה לגבר המיטה, את הרגליים הוא פתח כמה שיותר רחב וקשר לרגליים של המיטה. ככה היא הייתה זמינה לכל מי שרצה לזיין אותה. והיו הרבה כאלה היום,סביבות 20 גברים סוטים וחרמנים היו היום במסיבה הזאת. הוא התחיל ראשון,כמן בעל המקום, הוא הוציא את הזין מהמכנס ונכנס באיטיות לתוכה. היא ניסתה לזוז ,אבל הוא קשר אותה טוב. אחרה כמה דקות הוא גמר , הוא ניקה את הזין שלו על הגוף שלה.

-"מי רוצה להיות הבא?"-הוא שאל

אחד מהאורחים הוריד את התחתונים שלו והכניס לה את הזין לתוך הפה,היא שוב פעם ניסתה להתנגד,אבל לא היה לה סיכוי להשתחרר. היא נכנע ולקחה אותו לתוך הפה. אורח נוסף הכניס בהתחלה אצבע לתוך הכוס ואז החליף אותו בזין. כששניהם סיימו הגיעו אחרים, אחד נתן לה למצוץ,עוד אחד התחיל לזיין אותה, בחור נוסף התחיל לאונן לה מול הפנים.

אחרי חצי שעה הגוף שלה היה מלא זרה,זרה דלף בכל החורים שלה ושלוש אנשים זיינו אותה. לידם אחרים חיקו לתורם, חלק כבר בפעם השניה. כמויות של זרע היו בלתי נתפסות על הדעת,מסכה של זרע על הפנים,העניים שלה היו מלאות בזרע בגלל זה היא שכבה עם עניים סגורות. שערות נדבקו לכרית, מתחת לכוס שלה הייתה שלולית של זרע על הסדין.

אחרי שהם סיימו איתה הם התיישבו בשולחן, אכלו שתו, דיברו. היה להם שמח ,כולם כבר שחכו מהבחורה. רק אחרי שאלכוהול כבר זרם בכמויות גדולות בגופם מישהו נזכר עליה. הם המשיכו לסיבוב נוסף.

אחרי שכולם עזבו את הדירה הדיסקרטית איפה שהייתה מסיבה ,בעל המקום שחרר את הבחורה. לקח אותה למקלחת ועזר לה לשטוף הכול.

-"נו איך את מרגישה?" -הוא שאל אותה

-"מדהים, ההרגשה הזאת של חוסר עונים,כשמזיינים בכמויות, הפסקתי לספור כמה פעמים גמרתי, זה היה ראיון מדהים!"

-"צילמתי הכל בוידאו, נוכל לראות אחרי זה"