הפתעה

היינו בשלישיה כרגיל, היינו – זה אני, אחד החברים רונן שלי ויזיזה שלי אורנה. אורנה תמיד אהבה לגוון בסקס, למרות שרוב הדברים היא ניסתה לא איתי. אני מבין שלא הייתי אחרון ברשימה של הגברים, אבל עדיין היו גברים לפני. הכל השתנה ב-7 שנים האלה. עם רונן, ( שהיה איתי באותה כיתה) היא נפגשה בטעות, זאת הייתה הרגע שהיא נזכרה על קיומי. למרות שרונן היה יכול להשתתף במפגשים אינטימיים שלהם בקלות, אני קבר שנה הייתי נשוי. אז הפגישות שלנו היו חייבים להיגמר מוקדם או מאוחר.

היא עמדה על ארבע ועבדה על הזין שלה עם הפה המדהים שלה. היא זרקה עלי מבטים חרמניים מדיי פעם שחיממו אותי לא פחות מהפה שלה. במקביל רונן היה מוריד את התחתונים שלה וכבר היה מוכן להכניס את הזין לחור החם שלה. סגרתי את העיניים מהנאה וחשבתי ברגע הזה שחברה של רונן היתה מופתעת לתפוס את החבר שלה במצב הזה. על הסיכויים שלי לשרוד במצב כזה העדפתי לא לחשוב, כי אשתי הייתה קנאית מאוד יודעה. אורנה הכניסה את הזין שלי עמוק לתוך הגרון שלי ורונן באותו הזמן הכניס את הזין שלו. היא קפאה לרגע בהפתעה, אבל מיד השתחררה. היא ידעה להנות מכל מצב והיא אף פעם לא הייתה מסרבת לזין טוב.

לצערי ברגע זה היא הפסיקה את המציצה המדהימה שלה, הרימה את הראש וסובבה אותו לכיוון של רונן, הוא ישר התחיל לנשק אותה. נאנחתי והורדתי את היד אל הזין. כמובן שהמראה הזה מול העיניים שלי היה מחרמן יותר טוב מכל סרט סקס בעולם. זה היה הרגע ששמעתי דלת כניסה נפתחת ואשתי, אליס נכנסת לחדר. לעשות משהו כבר היה מאוחר מידי, חברים שלי עשו סקס ואורנה הייתה מנשק את הזין שלי. כמה שניות היא הסתכלה על כל זה ואז להפתעתי היא התחילה להתפשט. היא הורידה את החולצה, התקרבה לרונן והתחילה ללחוש משהו באוזן שלו.

אז היא עלתה על הגב של אורנה עם השדיים לכיוון רונן. אורנה הסתובבה אחורה, ראתה מה קורה שם וזחלה החוצה. חייכה לי והסתובבה עם התחת לכיוון שלי. הזין שלי נצמד אל החור שלה, יד שלה מצא אותו וכיוונה אותו פנימה. הרגשתי את עצמי בחלום רע….כולם היו עסוקים וכל מה שנשאר לי לעשות זה להסתכל איך אורנה מורידה את התחתונים של אשתי ומכניסה את הלשון בתוך הטוסיק. זה היה הרגע שסוף סוף קלטתי שאשתי לא עצבנית, אלה מאוד חרמנית.

כמה דקות אחרי זה היא קיבלה זין של רונן ואפשרה לו לקחת אותה אל הספה. אורנה הסתובבה אלי והתיישבה עלי מלמלא. ישר מצאתי את הפטמות שלה והתחלנו את הזיון. די מהר הבנתי שזה שאשתי מקבל זין של גבר אחר לידי מחרמן אותי מאוד והיא גונחת כמו משוגעת, מה שהיא בחיים לא הייתה עושה איתי. אז אני ואורנה קיבלנו את האורגזמות שלנו. אחרי ששנינו חזרנו לעצמנו, אף אחד לא אמר מילה. אשתי התארגנה במהירות וגם רונן עשה את זה כל כך מהר שלא הבנתי איך זה קרה. אז לפני ששניהם כבר היו בדלת, שמעתי את הכל של אשתי:

-"אני ברונן נעשה סיבוב, ביי"

כאשר הדלת נסגרה קיבלתי מבטת חרמן של אורנה:

-"היא חמה! עם כוסית כזאת ואישה – מה אתה צריך גם אותי?"

אולי באותו הרגע הייתי חייב לתת מחמאה לכישורי סקס של אורנה ולהמשיך את המפגש אינטימי שלנו, אבל זה לא היה יום טוב במיוחד…

-"זאת אשתי" – עניתי, בלי מצב רוח.

אורנה התחילה לצחוק.

-"אז נדפקתה" – היא הסכימה איתי – "אבל זה…"

היה לה מבט שממש לא אהבתי

-"מה אתה אומר? לא תתנגד עם אני יפתה אותה לסקס לסבי?"

היא הסתכלה עלי, הבינה שאני כבר לא מסוגל להמשיך והתחילה להתארגן ללכת הביתה.