בוקר טוב


אנחנו היינו בזוגיות כבר חצי שנה, אבל עד היום הסקס שלנו היה חם כמו בפעם הראשונה. רק המחשבה עליה גרמה לי להתחרמן. היה לה גוף מאוד סקסי, היא הייתה קצת שמנמנה, בדיוק כמו שאני אוהב. אחרי הדייט הראשון שלנו, לא יכולתי ולא לעשות ביד כאשר חזרתי הביתה. לא יכולתי להוציא מהראש את המחשבה על הזין שלי בתוך החורים שלה. 
בסופו שלי היא הפכה להיות שלי, כולה. כל יום הייתי מתעורר לידה עם זקפה קשה מאוד.כמובן שלא יכולתי להעיר אותה עם הכנסה של הזין לחור שלה. הייתי מתחיל עם דברים יותר עדינים. הלשון שלי היה מתחיל מהצוואר שלה ואז היה יורד אל השדיים. הייתי עוצר על הפטמות שלה עד שהן לא היו מתקשות. יד אחד ליטפה את השדיים שלה והשניה הייתה יורדת בין הרגליים שלה. זה היה הרגע שהיא הייתה מתעוררת, אבל היא תמיד שיחקה את עצמה ישנה. כמובן שהגוף לא יכול לשקר. הרגשתי שהיא נרטבה בין הרגליים, הנשימה שלה השתנתה והגוף שלה נלחץ. הזין שלי כבר היה קשה כל כך שהייתי מוכן לשבור איתו קירות. 
היא כבר לא שיחה את עצמה ישנה וגם לא החביאה את החרמנות שלה. "תכניס כבר" – היא התחילה להתחנן. רגע אחרי זה היא גבר הייתה על ארבע, היא ידעה שזה תנוחה האהובה שלי. לא רציתי לגרום לה להמתין יותר מדי ותפסתי את התחת שלה בידיים והכנסתי את הזין לחור החם שלה. זיינתי אותה בקצב מהיר וקבוע. היא גנחה באותו הקצב ביחד עם התנועות שלי. במקביל היא שיחה עם הדגדגן שלה. הרגשתי שאני הולך לגמור, אבל ממש לא רציתי לגמור לבד. נאלצתי להסיח את דעתי למשהו אחר. 
כמה דקות אחרי זה היא קיבל את האורגזמה שלה ואני הבנתי שגם טורי הגיעה. מילאתי את החור שלה בשפיך. נפלי לידה בלי כוחות. אומרים שבמפגש אינטימי דקות ראשונות אחרי סקס חשובים בדיוק כמו הסקס  עצמו. אני לא יודע עד כמה זה נכון, אבל כאשר אתה רואה את העיניים המאושרות של החברה שלך אחרי סקס, כל הדברים האחרים כבר לא חשובים.